O mnie

Moje wykształcenie

Jestem absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie kontynuowałem naukę na studiach Doktoranckich. Ukończyłem również studium podyplomowe z Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz miałem możliwość studiowania przez rok na niemieckiej uczelni Hochschule Fur Technik und Wirtschaft w Dresden w zakresie International Business.

Moje kroki zawodowe

Od 2007 roku prowadzę firmę, która obecnie świadczy usługi z zakresu edukacji finansowej, doradztwa biznesowego oraz finansowego. Prowadzę bloga www.finansowoniezalezni.pl  gdzie dzielę się swoim doświadczeniem w zakresie prostych rozwiązań finansowych, które ułatwią Ci życie. Prowadzę Fan page www.facebook.com/finansowyblog  gdzie poprzez wpisy i materiały video dzielę się swoją wiedzą całkowicie za darmo. Jestem autorem kursów online w tematyce zarządzania budżetem domowym, wiarygodnością finansową, czy radzeniem sobie z długami dostępnych na stronie www.krzysztofmaszota.pl .  Organizuję jednodniowe konsultacje pod nazwą Trening Rentiera” których zadaniem jest zaplanowanie i wdrożenie transformacji finansowej w Twoim życiu przy pomocy dostępnej wiedzy i narzędzi. Więcej na www.treningrentiera.com. Stworzyłem także kalkulator „Financer”, aplikację dzięki której zachowasz idealne proporcje swojego budżetu w myśl „złotych zasad edukacji finansowej”. Zarejestruj swoje bezpłatne konto na www.kalkulatorfinancer.pl i kontroluj swój budżet domowy w drodze do niezależności finansowej.

Moje działania biznesowe

Stworzyłem 9 projektów szkoleniowych, które szerzej wymieniam na www.biznesexplorer.com . Biznesowo jestem związany z branżą nieruchomości, a dokładniej z firmą Rent Apartments – www.rentapartments24.pl , która zajmuję się obsługą najmu krótkoterminowego. Większość moich dochodów płynie w pasywny sposób poprzez zaangażowanie w wielu inwestycjach alternatywnych. To daje mi swobodę działania i planowania każdego dnia oraz stwarza przestrzeń do prowadzenia szkoleń.  Zapraszam do współpracy

DSC00887bm

Przekonaj się, jak w prosty i skuteczny sposób osiągnąć niezależność finansową!