O mnie

Moje wykształcenie

Jestem absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie kontynuowałem naukę na studiach Doktoranckich. Ukończyłem również studium podyplomowe z Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz miałem możliwość studiowania przez rok na niemieckiej uczelni Hochschule Fur Technik und Wirtschaft w Dresden w zakresie International Business.

Moje kroki zawodowe

Swoje doświadczenia zawodowe zbieram od 19 roku życia, kiedy to podjąłem współprace z jedną z firm marketingu sieciowego. To dało mi duże doświadczenie w pracy z ludźmi, zarządzania zespołem i pracy za wyniki, a nie za godzinę. Po studiach zbierałem doświadczenie w bankowości i instytucjach finansowych, gdzie zajmowałem się kredytami, inwestycjami oraz ubezpieczeniami.

Moje działania biznesowe

Od 2007 roku prowadzę firmę, która obecnie świadczy usługi z zakresu edukacji finansowej, doradztwa biznesowego oraz finansowego. Organizuję takie eventy jak, „Finanse na 5”, „Trening Rentiera” i „Profitnight”. Jestem także pomysłodawcą projektu Brander, gdzie wraz z zespołem specjalistów kreujemy indywidualny wizerunek i styl w biznesie poprzez nowoczesne narzędzia internetowe. Stworzyłem także kalkulator „Financer”, aplikację dzięki której zachowasz idealne proporcje swojego budżetu w myśl „złotych zasad edukacji finansowej”.

Mój cel zawodowy

Moim celem zawodowym jest dojście do wolności finansowej w wieku 45 lat oraz osiągnięcie miana Trenera Edukacji Finansowej nr 1 w Polsce do 2018 roku.

Moja misja

Moją misją jest szerzenie edukacji finansowej poprzez fora i szkolenia, pomoc ludziom w dojściu do ich niezależności finansowej poprzez skuteczne oszczędzanie i inwestowanie.   Zapraszam do współpracy.

DSC00887bm

Przekonaj się, jak w prosty i skuteczny sposób osiągnąć niezależność finansową!