Finanse na 5 – szkolenie, które zmienia jakość życia.

Finanse na 5 – szkolenie, które zmienia jakość życia.
0 Komentarzy

Znasz to uczucie, gdy budzisz się rano i wiesz, że nie musisz iść do pracy? Ja znam doskonale, bo parę lat temu podjąłem bardzo trudną dla mnie decyzję. Rzuciłem pracę na etacie i postanowiłem wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie oraz podjąć próbę stworzenia swojej rodzinie wyjątkowych możliwości i dostatniego życia. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że się udało i dobra passa trwa nadal. W czasie trudnych chwil analizowałem wiele spraw, które szły nie tak, wyciągałem wnioski, motywowałem się do nowych prób. To wszystko spowodowało, że osiągnąłem dochody pasywne i niezależność finansową wypracowując 5 kluczowych kroków, które przeszedłem, aby tego dokonać. Dlatego powstało szkolenie Finanse na 5, aby pomóc również Tobie zrozumieć co należy zrobić i z jakich narzędzi skorzystać, aby powtórzyć ten sukces.

szkol szkolenie

Uważam, że wystarczy 5 kroków oraz 5 lat, aby stworzyć własną niezależność finansową. Oczywiście to bardzo trudne lata, pełne wyzwań, wyrzeczeń, drogi pod prąd, a także porażek i czasami upokorzeń biznesowych. Ale czy warto? Z drugiej strony możesz spędzić swoje życie pracując 40 lat w przeciętności finansowej. Większość wybiera to drugie, ceniąc swoją strefę komfortu. Ci, którzy wybiorą walkę i dyskomfort, mają szansę na docenienie i nagrodę od losu za wytrwałość. 5 lat i tak minie. Jak je rozegrasz?

finna5

Ja sugeruję Ci:

1. Stwórz bardzo precyzyjne cele finansowe, a najlepiej mapę celów finansowych, określając konkretne kwoty, koszty i potrzeby w sześciu kluczowych obszarach naszego życia: rodzina, styl życia, hobby, inwestycje, specjalizacja i dochód pasywny. Przemyśl co chcesz osiągnąć w tych obszarach i ile to kosztuje? Np. jeśli chcesz kupić dom dla swojej rodziny to określ jego cenę, ratę kredytową, ilość wkładu własnego, jego miesięczne koszty utrzymania – po to, żeby być świadomym tych spraw i dokonać tej transakcji, gdy będziesz faktycznie na nią gotowy.

mapa2 mapka

2. Zaplanuj i kontroluj swój budżet. Przez jeden miesiąc zbieraj wszystkie paragony Twoich wydatków tak, by precyzyjnie określić ich poziom. To jest klucz do sukcesu. 20% wszystkich wydatków przechodzi nam niezauważone przez palce. Po paru dniach nie pamiętamy już na co wydaliśmy pieniądze. Zapisywanie tego na kartkach jest bardzo uciążliwe. Dlatego stworzyłem unikalny kalkulator online do planowania Twojego budżetu tak, by codziennie móc nanieść nowe wartości.
Dla uczestników szkolenia Finanse na 5 jest do nabycia na wyjątkowych warunkach.

financer
3. Działaj skutecznie. Musisz być świadomy z jakich źródeł warto generować swoje dochody. Część tych dochodów jest wysoko opodatkowana, a część z nich ma te podatki niewielkie lub jest zwolniona. Chcąc zarabiać coraz więcej, niekoniecznie trzeba sprzedawać więcej godzin. Czasami zmiana formy rozliczenia swojego wynagrodzenia już wprowadza spore oszczędności, a co za tym idzie, więcej pieniędzy zostaje w kieszeni np. na edukację i szkolenia. Następnie zaplanuj swoje świadectwa finansowe i kredytowe, bo te będą w życiu zawodowym kluczowe do tworzenia dochodów pasywnych. Świadectwa szkolne sugeruję zostawić sobie na pamiątkę, bo na niewiele się przydadzą w realnym biznesie na własny rachunek. Budując świadectwo finansowe musisz poznać możliwości rozliczenia swoich transakcji poprzez sześć rodzajów PIT. Większość ludzi korzysta tylko z PIT37, Ty powinieneś składać większą ilość deklaracji do urzędu skarbowego, bo to będzie oznaczać aktywność w tworzeniu majątku. Również pod kontrolą musisz mieć świadectwo kredytowe i jakość swojego raportu BIK, by pokazywać swoją wiarygodność, zaufanie oraz być partnerem w rozmowach z bankami.

mszota
4. Gdy świadectwa są prawidłowe możesz rozpocząć negocjacje z bankami, by uzyskać jak najtaniej kapitał do obrotu. Pamiętaj, że nigdy nie zarobisz tyle, ile możesz pożyczyć od banku. Mogę oszczędzać kwotę np. 400.000 zł przez 15 lat, a mogę taką kwotę pożyczyć tu i teraz i już sprawić, aby pracowała i przynosiła dochody pasywne. Brzmi rozsądnie? Najlepiej robić 2 rzeczy jednocześnie: regularnie oszczędzać oraz obracać pieniędzmi pozyskanymi z banku. Na szkoleniu Finanse na 5 zobaczysz, że inwestycje przynoszące 10-30% rocznie to coś normalnego, a nie abstrakcja. Oprocentowanie kredytów wynosi obecnie 10% rocznie. Jak widzisz, na kapitale banku możesz zarobić nawet trzykrotnie.

krzts
5. Gdy dobrze określisz swoje cele, będziesz regularnie kontrolował swój budżet, przygotujesz właściwą strategię zarabiania, zaplanujesz dobre świadectwa oraz skorzystasz z dźwigni kredytowych i dobrze zainwestujesz – pojawi się upragniony dochód pasywny. Ten dochód da Ci swobodę działania. Im większy, tym szybciej będziesz mógł podjąć decyzję czy to co robisz obecnie w życiu sprawia Ci frajdę. Na szkoleniu Finanse na 5 pokazuję kilka możliwości stworzenia sobie dochodów pasywnych. Ci, którzy tę wiedzę stosują od razu, zwracają sobie koszt szkolenia już po pierwszym miesiącu właśnie z dochodów pasywnych.

Przeżyj transformację swoich finansów i zarezerwuj swoje miejsce na najbliższym szkoleniu. Harmonogram szkolenia sprawdź na www.finansena5.com.

voucher

Każdy uczestnik w ramach szkolenia ma zapewnioną 40-minutową konsultację, w czasie której wiedzę ze szkolenia dopasujemy do indywidualnych potrzeb tak, aby mogła być jak najszybciej wdrożona. Poczuj wyjątkową atmosferę, oprawę muzyczną oraz cateringową na najwyższym poziomie. Niezależność finansowa jest w Tobie. Podejmij decyzję, by mogła się uwidocznić.

Do zobaczenia na szczycie.

szczyt

Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia

moc

 

ZOBACZ, JAK BYŁO W LUTYM 2016!

http://www.youtube.com/watch?v=mDICtPOSma0