Nauczcie się drukować pieniądze. To proste i legalne!

Nauczcie się drukować pieniądze. To proste i legalne!
0 Komentarzy

Pamiętacie, kiedy pierwszy raz wyszło Wam przeniesienie zawartości z komputera na papier? Przy dzisiejszej technice drukowanie materiałów to żaden problem, chodź na pewno za pierwszym razem zajęło to trochę czasu. Dziś robicie to automatycznie.

Jeśliby tak nauczyć się drukować pieniądze miesiąc w miesiąc i móc z nich korzystać do woli? Myślicie, że to możliwe?

Ja uważam, że TAK – bo robię to na co dzień. Powiedzieć Wam jak? 

Potrzebny jest do tego otwarty umysł (komputer), wiedza (program do drukowania), odwaga (tusz) i chęci (drukarka). Jeśli posiadacie te cechy to czytajcie dalej! W innym przypadku nic nie wydrukujemy.

Większość Polaków wydaje tyle ile zarabia. Załóżmy, że przeciętne zarobki to 3.000 zł netto, które równają się przeciętnym wydatkom na żywność, paliwo, ubrania i rozrywkę. Zauważcie, że większość osób otrzymuje pieniądze na konto i z nich na bieżąco wydaje na swoje potrzeby. Z reguły bieżące konto jest nieoprocentowane.

A gdyby tak zacząć budować swój majątek od małych kwot, ale systematycznie, zmieniając tylko nawyki?

Jak to się dzieje?

Załóżmy, że zarabiam te 3.000 zł miesięcznie. Wiem, że w miesiącu wydaję 3.000 zł. Co robię? Moje wynagrodzenie, które otrzymuję (w naszym przykładzie 3.000 zł netto) przerzucam między kontami, które płacą do 50 zł miesięcznie za obrót na koncie. Takie konta pojawiają się cyklicznie w bankach w zależności od promocji w danym okresie. Są bezpłatne jeśli spełnia się ich kryteria promocji.

Oto przykład:

Jaki jest efekt finansowy? 

Odsetki z kont zarabiających to około 50 zł/mc. Właśnie wydrukowałem pieniądze z niczego mając wiedzę i zmieniając nawyk!!! Czy macie już pomysł na wydanie dodatkowych 600 zł w ciągu roku?

Być może wydajecie miesięcznie więcej pieniędzy, być może mniej. To nieważne, bo reguła jest zawsze taka sama. Przykłady kont zarabiających to tzw. wierzchołek góry lodowej, bo sprawdzonych możliwości jest zdecydowanie więcej. Zależało mi, aby pokazać Wam, że jeśli się szuka i pieniądze uruchamia się do pracy, to powstają wymierne korzyści finansowe, które wystarczy sprawnie monitorować. Tak tworzą się dochody pasywne. Mam nadzieję, że wdrożycie dzisiejszy przykład w życie.

Pamiętajcie, że drobne kwoty zatrzymane w portfelu budują wielkie fortuny.