Rozwińcie swoje finansowe IQ

Rozwińcie swoje finansowe IQ
0 Komentarzy

Mnóstwo osób boryka się w obecnych czasach z problemami finansowymi. Brak finansowego IQ powoduje, że stoją w miejscu, czekając aż rząd się o nich zatroszczy. Rząd jednak podwyższa od kilkunastu lat wiek emerytalny każąc ludziom pracować coraz dłużej…

Czy będziecie mieć siły, aby pracować aktywnie w wieku 60 lat? Uwierzcie mi, że wtedy będzie zdecydowanie ciężej wykonać jakąkolwiek pracę niż tę, którą macie dziś do wykonania. Jeśli w odpowiednio młodym wieku zdobędziecie finansowe IQ, będziecie mogli inaczej zaplanować swoją przyszłość i mieć nad nią kontrolę.
Od czego zacząć?

Podam Wam konkretną instrukcję, która pomogła już wielu ludziom. Gdy skorzystacie z tej ścieżki Wasze dochody podwoją się w ciągu najbliższego roku od ukończenia programu.

1.Czytajcie regularnie mojego bloga na www.finansowoniezalezni.pl. Średnio co miesiąc pojawiają się tam 3 nowe artykuły w tematyce edukacji finansowej, rozwoju osobistego, motywacji, dobrego wizerunku oraz możliwości zwiększenia swojego dochodu. Poznajcie mój styl myślenia i działania, zweryfikujcie tę wiedzę i przejdźcie do kolejnego kroku.

2.Weźcie udział w moim autorskim szkoleniu Finansena5, w którym przeprowadzę Was przez 5 kluczowych kroków w drodze do niezależności finansowej. Dowiecie się na co zwracać uwagę w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych, jak planować finanse, jak wyznaczać realne cele i przede wszystkim jak tworzyć dochodowe transakcje. Zobaczcie kiedy będzie najbliższe takie szkolenie na www.finansena5.com i zarezerwujcie swoje miejsce.

3.Teraz wiedzę należy wdrożyć w życie. Warto jednak zacząć od rozgrzewki zanim wypłynie się na głębokie wody. W tym celu powstała pierwsza polska gra planszowa Eurocash, zwiększająca wszechstronnie finansowe IQ. Miałem przyjemność udzielać się przy jej tworzeniu, a obecnie jestem czynnym ambasadorem marki. Dlatego również cyklicznie organizuję Profitnight. Jest to niezwykły event, w czasie którego w prestiżowym hotelu nad morzem, w wieczorowej scenerii, gra przy wielu stołach około 80 osób wraz z doborowymi gośćmi specjalnymi. Zajmijcie miejsce przy stoliku na www.profitnight.com.

4.Gdy już sprawdzicie się w grze i dokonacie kilku trafionych transakcji, przyjdzie czas na działanie już w realnym życiu. Jednak nie róbcie tego samemu. Pozwólcie poprowadzić się przez zespół ekspertów, którzy podczas jednodniowego treningu przedstawią Wam konkretne rozwiązania do generowania dochodu pasywnego w pięknych i prestiżowych miejscach Trójmiasta.
Zamów swój Trening Rentiera na www.treningrentiera.com.

Wiecie już co zrobić aby przyspieszyć swój marsz po niezależność finansową.
Skorzystajcie ze sprawdzonych metod, które pomogły mi i wielu uczestnikom tych szkoleń.

Do zobaczenia na szczycie 🙂