Siła przyciągania jest w nas

Siła przyciągania jest w nas
0 Komentarzy

Chcę podzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat sukcesu finansowego. Kiedy pytam ludzi, czy chcieliby być bogaci, mieć wystarczającą ilość środków na koncie, tak by móc realizować swoje pasje i marzenia, to odpowiedź w 90% jest jedna: TAK! Dlaczego zatem tylko niewiele osób dochodzi do niezależności finansowej? Dlaczego ludzie pracują ciężko każdego dnia, by na starość żyć w jeszcze większej biedzie? Dlaczego tyle młodych osób nie ma pomysłu na siebie i żyje poniżej swojego potencjału?
Czy znacie odpowiedzi na te pytania?

Ja na te pytania zacząłem odpowiadać sobie w czerwcu 2009 roku, kiedy wracając z Warszawy z jednego ze szkoleń bankowych, niczego nieświadomy, przeczytałem informacje, które zmieniły mój styl życia. Wtedy byłem pracownikiem banku, osobą pracującą dla kogoś, sprzedającą swój czas za pieniądze. W tamtym momencie uświadomiłem sobie, że istnieje świat wolności finansowej, gdzie realizują się moje marzenia, a nie tylko mojego szefa.

I co zrobiłem?

Uwierzyłem, że tak jest. Wziąłem to nawet za pewnik i od tamtego czasu moje życie przyspieszyło kilka razy. Wiele spraw zaczęło układać się po mojej myśli. Nie od razu zacząłem odnosić wielkie sukcesy, ale mój umysł potrafił koncentrować się na rzeczach ważnych. Wiedziałem, że porażki są nieodłącznym elementem zbierania doświadczenia i osiągania sukcesów. Ponosiłem ich wiele, ale wierzyłem w mój idealny świat. Dziś już w nim jestem.

Co się zmieniło?

Jestem niezależnym przedsiębiorcą, właścicielem lub współwłaścicielem kilku biznesów. Posiadam w każdym momencie minimum 5 źródeł dochodu, w tym większość pasywnych. Nie muszę już zamieniać czasu na pieniądze. Pracuję z pasją bo lubię, a nie dlatego że muszę. Poza tym jestem zdrowy i mam wspaniałą rodzinę. W międzyczasie zbudowałem zespół zaufanych ludzi i specjalistów, na których mogę liczyć w 100%.

Od czego się to wszystko zaczęło?

Pokażę Wam od czego u mnie zaczęły się te zmiany. Poznajcie sekret, z którym się identyfikuję w 100%. Obejrzyjcie proszę to video do końca i pomyślcie jak wykorzystać tę wyjątkową wiedzę w swoim życiu.

Mi się udało, Wy też możesz to zrobić. Wierzę w Was.