Szkolenia

Zapraszam Cię na moje autorskie szkolenia z tematyki edukacji finansowej, które rozwiną Twoje finansowe IQ. Dzięki nim zrozumiesz zasady funkcjonowania w świecie inwestycji i biznesu, a to z kolei pozwoli Ci szybciej uzyskać swoją niezależność finansową

Szkolenie dla grupy 15-20 osobowej Finanse na 5
Poznaj 5 kluczowych elementów w swojej drodze do niezależności finansowej. To moje autorskie szkolenie oparte o moje kilkunastoletnie doświadczenia, sukcesy i porażki, próby i błędy, które pozwoliły mi osiągnąć niezależność finansową. Podczas tego szkolenia dowiesz się, jakie kroki musisz wykonać, aby już więcej nie martwić się o wielkość swoich dochodów, ponieważ to pieniądze mają pracować dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy. W trakcie warsztatów określisz swój cel finansowy, wyznaczysz poziom dochodów pasywnych oraz poziom zwrotu z inwestycji, który Cię zadowoli. To pozwoli Ci zobaczyć obrazy, które masz w głowie i skupi uwagę na tym, aby wyliczyć ich wartości. Następnie dopasujesz skuteczny plan finansowy. Określisz obecną sytuację finansową, wypełniając zestawienie i zobaczysz, gdzie do tej pory popełniałeś błędy. Określisz swoją sytuacje zawodową i zobaczysz, czy to, co dziś robisz rzeczywiście Ci się opłaca. Poznasz zagadnienia podatkowe i księgowe, które bez drastycznych zmian od razu zoptymalizują Twoje zarobki. Dalej zaplanujesz działanie, które przygotuje Cię do prowadzenia firmy i stworzenia dochodów pasywnych. Poznasz dwa kluczowe świadectwa finansowe, które są niezbędne, aby działać na dużą skalę.
Każde duże przedsięwzięcie potrzebuje ludzi, dlatego nauczysz się tworzenia trwałych relacji, które pomogą Ci stworzyć transakcje i sfinalizować sprzedaż swoich produktów. Poznasz też kilka dźwigni finansowych i biznesowych, które zautomatyzują procesy wokół Ciebie, angażując czyjeś pieniądze, czas czy wiedzę. Na niezależność finansową składają się wszystkie czynniki, których wynikiem jest dochód pasywny. Musisz nauczyć się go generować bo, to da Ci swobodę życia. Będziesz robić rzeczy, które sprawiają Ci radość, a nie pracować tylko dla pieniędzy, jak większość ludzi. Naucz się oceniać ryzyko inwestycji, zadbaj o swój wizerunek, by pierwsze wrażenie Twojej osoby było wyjątkowe. Naucz się także tworzyć właściwe transakcje oraz poznaj 7 zasad skutecznego biznesu, które zagwarantują Ci sukces. Stwórz lepszą wersję siebie.

Indywidualny jednodniowy kurs Trening Rentiera
Zapraszam Cię do spędzenia ze mną wyjątkowego dnia, który dostarczy Ci konkretną wiedzę i narzędzia do stworzenia własnej niezależności finansowej. Spędzisz czas w wyjątkowych miejscach w Trójmieście, które charakteryzują się najwyższą jakością, prestiżem, harmonią oraz niezapomnianymi wrażeniami wizualnymi. Zapoznam Cię ze swoim zespołem ekspertów, którzy przyjmą Cię w wyjątkowych lokalizacjach i dostarczą konkretne rozwiązania inwestycyjne, prawne, księgowe i podatkowe. Mając tak konkretną wiedzę i rozpisany plan działania, dalej wystarczą już tylko chęci, otwarta głowa i przede wszystkim decyzja, by zmienić jakość swojego życia i już nie martwić się o pieniądze. Stwórz wyjątkowy styl życia.